Graduation Bear Plush
Celebrate special milestones with the Graduation Bear Plush. This classic teddy bear wearing a graduation cap is a timeless keepsake gift. Soft, cuddly and meaningful, it's perfect for graduates of all ages to remember their achievements.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 14cm high
- Fully washable
- All new materials
#GraduationBear #TeddyBear #GradGift #PlushToy #KaraOnline #SoftToy #StuffedAnimal #GiftIdeas #BearPlush #ToyGift
(9319362045552)
| SKU | 9319362045552 |
| Model # | 2600-GRAD |
| Barcode # | 9319362045552 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.