Emmy Elephant Plush
The Emmy Elephant Plush is a soft and lovable companion, perfect for cuddles and playtime. With its gentle design and plush feel, it's ideal for babies and children. A charming gift that brings comfort and joy.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Suitable for ages 3 and above
- Made with all new materials
- Fully washable
#ElephantPlush #CutePlush #StuffedAnimal #SoftToy #KaraOnline #Plushie #KidsGift #GiftIdeas #AnimalPlush #ToyGift
(9319362068261)
| SKU | 9319362068261 |
| Model # | 20034-22G |
| Barcode # | 9319362068261 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997