Elka Plush Dog Dachshund Schnitzel 30cm, 11356
Dachshund Schnitzel Plush
The Dachshund Schnitzel Plush is a cute and cuddly sausage dog toy that's perfect for dog lovers. Soft, huggable and full of charm, it's great for playtime or as a gift. A delightful companion for kids and plush collectors alike.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 30cm high
- Suitable for ages 3 and above
- Made with all new materials
- Fully washable
#DachshundPlush #SausageDog #DogPlush #CuteDog #KaraOnline #SoftToy #Plushie #KidsGift #DogLovers #GiftIdeas
(9319362055773)
| SKU | 9319362055773 |
| Model # | 11356 |
| Barcode # | 9319362055773 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997