Clown Fish Plush
Bright, colourful and irresistibly soft, the Clown Fish Plush is perfect for kids and ocean lovers. Its playful design and cuddly feel make it ideal for snuggles and imaginative underwater adventures. A fun and cheerful gift for any occasion.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 43cm long
- Suitable for ages 3 and above
- Made with all new materials
- Fully washable
#ClownFishPlush #OceanPlush #SeaAnimalToy #CutePlush #StuffedAnimal #KaraOnline #SoftToy #KidsGift #Plushie #ToyGift
(9319362067912)
| SKU | 9319362067912 |
| Model # | 8302-43 |
| Barcode # | 9319362067912 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997