Binky Bunny Plush
The Binky Bunny Plush is a super soft and cuddly toy, perfect for kids and bunny lovers. With its adorable design and plush feel, it's ideal for snuggles, playtime and comfort. A sweet and timeless gift that makes a lovable companion for all ages.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 20cm high
- Suitable for ages 3 and above
- Made with all new materials
- Fully washable
#BunnyPlush #CutePlush #StuffedAnimal #SoftToy #KaraOnline #PlushieLove #KidsGift #GiftIdeas #RabbitPlush #ToyGift
(9319362077683)
| SKU | 9319362077683 |
| Model # | 20692-20SV |
| Barcode # | 9319362077683 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997