Elka Plush Binky Bunny Dusty Pink 20cm, 20692-20DP
$18.99
RRP $19.99
SAVE 5%
Only 2 left
Binky Bunny Plush
The Binky Bunny Plush is a super soft and cuddly toy, perfect for kids and bunny lovers. With its adorable design and plush feel, it's ideal for snuggles, playtime and comfort. A sweet and timeless gift that makes a lovable companion for all ages.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 20cm high
- Suitable for ages 3 and above
- Made with all new materials
- Fully washable
#BunnyPlush #CutePlush #StuffedAnimal #SoftToy #KaraOnline #PlushieLove #KidsGift #GiftIdeas #RabbitPlush #ToyGift
(9319362077669)
| SKU | 9319362077669 |
| Model # | 20692-20DP |
| Barcode # | 9319362077669 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.