Elka Plush Bear with Neck Tie 40cm Gordy Cream 30754-V40CR
$15.99
RRP $33.99
SAVE 53%
SOLD OUT
Elka Bear with Neck Tie Plush
Designed in Australia with love and care, this cuddly teddy bear is perfect for your Valentine.
Specifications
- All new materials
- Machine Washable
- Suitable for ages 3+
- Height: 40cm
#toy #gift #valentine #plush
(9319362069091)
| SKU | 9319362069091 |
| Model # | 30754-V40CR |
| Barcode # | 9319362069091 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.260m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.260m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997