Barnyard Noisy Animals Plush Pig with Sound
Make playtime fun with the Barnyard Pig Plush with Sound. This soft and cuddly toy produces playful sounds that encourage imagination and sensory development. A great gift for kids who love farm animals and interactive toys.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Built-in sound clip
- Soft polyester plush
- Surface washable
- Suitable for ages 3 and above
#PigPlush #FarmToy #SoundToy #CutePlush #KaraOnline #SoftToy #KidsGift #StuffedAnimal #ToyGift #LearningToys
(9319362068209)
| SKU | 9319362068209 |
| Model # | 15117-16P |
| Barcode # | 9319362068209 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.