Elka Mug Baby Echidna Cute Animal Gift Ideas Ceramic Coffee Mug COF-ECH
$8.99
RRP $11.99
SAVE 25%
Only 2 left
Elka Baby Echidna Mug
Enjoy a nice cup of coffee or tea in this adorable ceramic mug. Printed in Australia.
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9319362073586)
| SKU | 9319362073586 |
| Model # | COF-ECH |
| Barcode # | 9319362073586 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.003549000m3 |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997