Elka Graduation Soft Toy Brown Bear 23cm 76201-23G
$25.99
RRP $29.99
SAVE 13%
Only 2 left
Graduation Bear
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- 23cm high
- Fully washable
- All new materials
#toy #gift #plush
(9319362029361)
| SKU | 9319362029361 |
| Model # | 76201-23G |
| Barcode # | 9319362029361 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997