EJF Frankly Funny Eye Mask PRTD Googly Eyes E9109
$4.99
RRP $6.00
SAVE 17%
Only 1 left
Frankly Funny Eye Mask PRTD Googly Eyes E9110
A comical sleep accessory, this little silk feel eye mask has an adjustable elastic band to suit anyone comfortably while they snooze.
#Travel #Gift #Accessories
(9313559649196)
| SKU | 9313559649196 |
| Model # | E9109 |
| Barcode # | 9313559649196 |
| Brand | Frankly Funny |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997