Eco Hydrate Drink Bottle 1L Stainless Steel Blue Ladelle 64265
Eco Hydrate Drink Bottle
Quench your thirst & level up your hydration with the Eco Hydrate drink bottles. Eco Hydrate drink bottles will keep you refreshed wherever you do. Stay cool, stay hydrated, and enjoy every sip!
Features
- Generous 1L volume
- Narrow base to fit most cup holders
- Available in 6 colours
- Large, comfortable, rotating handle for easy carrying
- Both a standard drink opening and a straw for versatile sipping
- Suitable for both hot and cold drinks.
Specifications
- Dimensions (L x W x H): 9.7 x 9.7 x 24cm
- Volume: 1L
- Material: Stainless Steel
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314689246453)
| SKU | 9314689246453 |
| Model # | 64265 |
| Barcode # | 9314689246453 |
| Brand | Ladelle |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Assembled Length | 0.097m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.097m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997