Eco Buddies Lorikeet Plush Toy by CA Australia
The new Eco Buddies Range from C.A. Australia features super soft and silky plush fur animals.
Features
- Designed in Australia
- Made from 100% recycled materials
- Surface washable
- Suitable for ages 3+
Specifications
- Size: approx. 20cm height
#Australiana #gift #kids
(9313787530112)
| SKU | 9313787530112 |
| Model # | ECO00011 |
| Barcode # | 9313787530112 |
| Brand | Eco Buddies |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997