Eco Buddies Platypus Hand Puppet by CA Australia
The Platypus Puppet is super soft and very well made. It has embroided eyes and is very life-like and will supply many hours of fun.
Features
- Designed in Australia
- Made from 100% recycled materials
- Surface washable
- Suitable for ages 3+
Specifications
- Size: approx. 25cm height
#Australiana #gift #kids
(9313787540067)
| SKU | 9313787540067 |
| Model # | ECOPT006 |
| Barcode # | 9313787540067 |
| Brand | Eco Buddies |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997