Dymo D1 Label Tape- 12mm x 7m- Black on Clear Plastic S0720500
$20.95
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 1 left
Dymo D1 Label Tape- 12mm x 7m- Black on Clear Plastic
This DYMO LetraTag Plastic Label Tape is a cassette which can easily be inserted into DYMO LetraTag machines.
Black on Clear
#School #Office #Stationery
(5411313450102)
| SKU | 5411313450102 |
| Model # | DYS0720499 |
| Barcode # | 5411313450102 |
| Brand | Dymo |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997