Drinking Hat - Drink Up Bitches PW-DH/DB MDI
Pink beer helmet with "Drink Up B*tches" in elegant script font
Holds two drinks with a straw to sip from both at the same time
Keep your hands free to...hold two more drinks!
Specifications: 310(L) x 140(W) x 270(H) mm Swing tag
#Toy #Collect #Play #Party
(9318051136427)
| SKU | 9318051136427 |
| Model # | PW-DH/DB |
| Barcode # | 9318051136427 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.310m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997