Diti International Home Decor Dhokra Art - Duck Set 8" & 5" 1121044
$25.99
RRP $129.99
SAVE 80%
Only 1 left
Diti International Home Decor Dhokra Art - Duck Set 8" & 5"
Made of fresh brass metal & lacquer finished.
Please note: Being handcrafted, every art piece is unique. You may find some variations and would not find it as perfect as machine made items. This is a feature of the product, not a defect.
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Figure #Sculpture
(2990010304824)
| SKU | 2990010304824 |
| Model # | 1121044 |
| Barcode # | 2990010304824 |
| Brand | Diti International |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997