Disney Traditions Figurine Mother Gothel 21cm #6007073
Disney Traditions Figurine Mother Gothel 21cm
Mother Gothel flaps her cloak to reveal a tender moment shared between Rapunzel and her parents. Lifting a lit lantern to the sky, the family cherishes their time together before the villain intervenes. Jim Shore captures the Disney scene with style.
Materials: Polyresin, Calcium Carbonate
- Dimensions: 21cm H x 11.2cm W x 18cm L
- Presentation: Branded giftbox
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Figure #Sculpture
(028399270217)
| SKU | 028399270217 |
| Model # | 6007073 |
| Barcode # | 028399270217 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997