Disney Traditions Figurine 10cm Bambi & Friends in Flowers, Whitehill 6008318
$46.99
RRP $167.99
SAVE 72%
SOLD OUT
Disney Traditions Bambi & Friends in Flowers Figurine
Bambi, Childhood Friends
The carefree young Prince, Bambi, plays in a bed full of flowers with his forest friends Thumper and Flower on a beautiful Spring day in this Jim Shore sculpt.
Details
- Material: Polyresin
- Dimensions: 10cm H x 8.2cm W x 12.7cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399282562)
| SKU | 028399282562 |
| Model # | 6008318 |
| Barcode # | 028399282562 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.127m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.082m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997