Disney Traditions Figurine 9cm Marie Holding Heart, Whitehill 6010107
$22.99
RRP $61.99
SAVE 63%
SOLD OUT
Disney Traditions Marie Holding Heart Figurine
Aristocats, Love with Heart
The Disney Traditions Marie figurine beautifully captures the elegance & charm of the beloved kitten from The Aristocats. Crafted with attention to detail, Marie is portrayed sitting gracefully, adorned with her signature pink bow & heart.
Details
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 8.9cm H x 6.4cm W x 7.6cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399302765)
| SKU | 028399302765 |
| Model # | 6010107 |
| Barcode # | 028399302765 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.076m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.064m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997