Disney Traditions Figurine 6cm Bambi, Whitehill 6010887
$18.99
RRP $61.99
SAVE 69%
SOLD OUT
Disney Traditions Bambi Figurine
Bambi, Mini Bambi
With pleasing rosemaling detail and beautiful craftsmanship, this lovely Disney piece is a prize from the forest. Jim Shore celebrates the 80th anniversary of Bambi with this sweet miniature, as the peaceful deer sits gracefully with a butterfly.
Details
- Material: Polyresin
- Dimensions: 6.35cm H x 3.81cm W x 8.3cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399319312)
| SKU | 028399319312 |
| Model # | 6010887 |
| Barcode # | 028399319312 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.083m |
| Assembled Height | 0.059m |
| Assembled Width | 0.038m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997