Disney Traditions Figurine 30cm Tinkerbell, Whitehill 6011929
$118.95
RRP $352.99
SAVE 66%
SOLD OUT
Disney Traditions Tinkerbell Figurine
Peter Pan, Sassing Sprite
Full of personality and sass, Tinker Bell strikes a pose on petals in this lively Jim Shore statuette. Celebrating the 70th anniversary of Disney's Peter Pan, this 12-inch fairy pays homage to faith and trust and pixie dust.
Details
- Material: Resin
- Dimensions: 30.5cm H x 15.24cm W x 19.7cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399340125)
| SKU | 028399340125 |
| Model # | 6011929 |
| Barcode # | 028399340125 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997