Disney Traditions Figurine 24cm Heart Air Balloon, Whitehill 6011916
Disney Traditions Figurine 24cm Heart Air Balloon
Mickey & Friends, Love Takes Flight
Powered by love, this heart-shaped hot air balloon creates a romance fueled scene for Mickey and Minnie Mouse. Sharing a small basket over a tranquil lake, this Jim Shore rendered couple enjoys an afternoon in good company and incredible views.
Specifications
- Material: Polyresin, Calcium Carbonate
- Dimensions: 24.13cm H x 12.7cm W x 15.24cm L
- Presentation: Branded gift box
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399340002)
| SKU | 028399340002 |
| Model # | 6011916 |
| Barcode # | 028399340002 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997