Disney Traditions Figurine 24cm Ariel & Ursual, Good vs Evil, Whitehill 6010094
$74.99
RRP $254.99
SAVE 71%
SOLD OUT
Disney Traditions Ariel & Ursual, Good vs Evil Figurine
The Little Mermaid, Wicked and Wishful
This Jim Shore piece ventures under the sea to share a scene of good and evil. Smiling innocently, Ariel, the little mermaid, sits on a stump as the sea witch, Ursula, connives cruelly behind her shoulder. Sebastian and Flounder form the base.
Details
- Material: Resin
- Dimensions: 24cm H x 12cm W x 20.3cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399302642)
| SKU | 028399302642 |
| Model # | 6010094 |
| Barcode # | 028399302642 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997