Disney Traditions Figurine 21cm Goofy, Whitehill 6010091
$52.99
RRP $184.99
SAVE 71%
SOLD OUT
Disney Traditions Goofy Figurine
Mickey & Friends, A Goofy Celebration
Goofy, the good-natured and clumsy pal of Mickey Mouse strikes a gleeful pose in this Jim Shore creation which celebrates the colorful anthropomorphic dog's 90th anniversary. With his classic toothy grin, Goofy is eager to join your family.
Details
- Material: Polyresin
- Dimensions: 21.6cm H x 8.3cm W x 16.5cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399302611)
| SKU | 028399302611 |
| Model # | 6010091 |
| Barcode # | 028399302611 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.083m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997