Disney Traditions Figurine 15cm Tinkerbell on Mushroom Stool, Whitehill 6008994
$71.99
RRP $207.99
SAVE 65%
SOLD OUT
Disney Traditions Tinkerbell on Mushroom Stool Figurine
Peter Pan, Passionate Pixie
Sitting pretty on a mushroom stool, Tinkerbell marvels at the beauty surrounding her. Enjoying an afternoon spent outside, Tinkerbell gently holds a perched butterfly in her little hand.With matching wings, in this Jim Shore design, the two are a beauty.
Details
- Material: Polyresin
- Dimensions: 15cm H x 10cm W x 12cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399294954)
| SKU | 028399294954 |
| Model # | 6008994 |
| Barcode # | 028399294954 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997