Disney Traditions Figurine 15cm Halloween Stitch, Whitehill 6008987
Disney Traditions Halloween Stitch Figurine
Lilo & Stitch, Lovable Buccaneer
Seeing an alien might be spooky enough, but an alien in a costume is a Halloween treat. Stitch dons a pirate getup to go pillaging for sweets and treats. With a jack-o-lantern by his side, this alien designed by Jim Shore is ready for a treat.
Details
- Material: Polyresin
- Dimensions (L x W x H): 10.8 x 6.35 x 15.6cm
- Presentation: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Lilo & Stitch
(028399294886)
| SKU | 028399294886 |
| Model # | 6008987 |
| Barcode # | 028399294886 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.108m |
| Assembled Height | 0.154m |
| Assembled Width | 0.064m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997