Disney Traditions Figurine 13cm Cinderella With Glass Slipper, Whitehill 6010095
$67.99
RRP $219.99
SAVE 69%
SOLD OUT
Disney Traditions Cinderella With Glass Slipper Figurine
This Disney Traditions line by Jim Shore features iconic Walt Disney princesses with their famous props highlighted in clear resin. With a base illustrating her story, this piece features Cinderella in her brilliant blue gown with a glass slipper.
Features
- Material: Resin
- Dimensions: 13.7cm H x 12cm W x 14.6cm L
- Presentation: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399302659)
| SKU | 028399302659 |
| Model # | 6010095 |
| Barcode # | 028399302659 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.146m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997