Disney Traditions Figurine 13cm Chipmunk Mates, Whitehill 6011932
$83.99
RRP $230.99
SAVE 64%
SOLD OUT
Disney Traditions Chipmunk Mates Figurine
Chip'n'Dale, Mischievous Mates
Inseparable troublemakers, Chip & Dale twirl together excitedly in this charming Jim Shore creation. These two chipmunk brothers love a good prank, laugh, and dance. Swinging together with striking Jim Shore design, celebrate this Disney duet!
Details
- Material: Resin
- Dimensions: 13.3cm H x 6.35cm W x 15.24cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399340149)
| SKU | 028399340149 |
| Model # | 6011932 |
| Barcode # | 028399340149 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997