Disney Traditions Figurine 11cm Sorcerer Mickey, Whitehill 4010023
$33.99
RRP $92.99
SAVE 63%
SOLD OUT
Disney Traditions Sorcerer Mickey Figurine
Fantasia, Touch of Magic
Enjoy Mickey Mouse in his most acclaimed role as Sorcerer Mickey, seen through the eyes of one of America's premier artists, Jim Shore. Gleaming with gilded accents and a golden wand, Sorcerer Mickey is the perfect "Touch of Magic" for your home.
Details
- Material: Stone resin
- Dimensions: 11cm H x 4.5cm W x 5.7cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(045544148955)
| SKU | 045544148955 |
| Model # | 4010023 |
| Barcode # | 045544148955 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.118m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.073m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997