Disney Traditions Figurine 10cm Gus-Gus, Whitehill 4059739
Disney Traditions Gus-Gus Figurine
Gus-Gus may not be the smartest mouse in Cinderella's loyal bunch, but he is certainly one of the most lovable. This charming design shows the always-hungry Gus eagerly anticipating a yummy snack, his round belly protruding beneath a snug green tee. Unique variations should be expected as this product is hand painted.
Features
- Material: Resin
- Dimensions: 10cm H x 5.5cm W x 5.5cm L
- Presentation: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(045544939942)
| SKU | 045544939942 |
| Model # | 4059739 |
| Barcode # | 045544939942 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.055m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.055m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997