Disney Traditions Figurine 14cm Pooh & Piglet Autumn Scene, Whitehill 6008990
$59.99
RRP $184.99
SAVE 68%
SOLD OUT
Disney Traditions Pooh & Piglet Autumn Scene Figurine
Pooh Bear and Piglet enjoy a fall day in this well crafted statuette by Jim Shore. Winnie the Pooh rakes a yard-full of leaves into a giant pile while Piglet prepares to leap into it. A smile on his face, Pooh doesn't mind the extra clean up.
Features
- Material: Resin
- Dimensions: 14cm H x 10cm W x 12cm L
- Presentation: Branded window gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399294916)
| SKU | 028399294916 |
| Model # | 6008990 |
| Barcode # | 028399294916 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997