Disney Tea for One Tea Set - Winnie The Pooh, Jas-HBTFOR1DC06
$43.95
RRP $79.95
SAVE 45%
SOLD OUT
Disney Tea for One Tea Set Winnie The Pooh
This Disney Tea for one set features a wonderful design of Winnie the Pooh. Perfect for any Disney fan.
Features
- Officially licensed Disney merchandise
- Features illustration of Winnie the Pooh
- The perfect gift for a Disney fan
- Dishwasher and microwave safe
- Presented in a branded gift box
Specifications
- Dimensions (W x L x H): 11 x 16 x 13cm
- Material: Stoneware
(5055453493959)
| SKU | 5055453493959 |
| Model # | HBTFOR1DC06 |
| Barcode # | 5055453493959 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.140m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997