Disney Showcase Goblet 18cm Beauty & The Beast Chalice, Whitehill 6007188
$66.99
RRP $99.99
SAVE 33%
Only 2 left
Disney Showcase Beauty & The Beast Chalice
Inspired by the opening sequence of Beauty and the Beast, this stainless steel lined decorative chalice is fit for royalty. Adorned with 16 red faux gems and 4 decaled stained glass vignettes tell the love story that's as old as time.
Details
- Material: Stainless Steel, Polyresin, Crystal
- Dimensions: 18cm H x 9cm W x 9cm L
- Packaged in branded gift box
- Decorative use only, hand wash recommended.
This product is not a toy.
(028399271481)
| SKU | 028399271481 |
| Barcode # | 028399271481 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997