Disney Showcase Figurine 19cm Tinkerbell, Whitehill 6009028
Disney Showcase Figurine Tinkerbell 19cm
Hands on her hips, this pixie pouts with elegance and charm. With sparkling fairy wings and bedazzled accents, this Disney collectible is a tiny treasure. Wearing a dress made from the finest leaves, Tinker Bell is the unofficial queen of Neverland.
Material: Resin, Stone powder
- Dimensions: 19cm H x 10cm W x 11.2cm L
- Presentation: Branded giftbox
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Figure #Sculpture
(028399295685)
| SKU | 028399295685 |
| Model # | 6009028 |
| Barcode # | 028399295685 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997