Disney Showcase Couture de Force Figurine 20cm Belle, Whitehill 6005686
Disney Showcase Figurine Belle Couture de Force 20cm
Disney Couture de Force celebrates the confidence, glamour, and inspiring stories of your favourite Disney Princess in a unique and empowering collection that reminds us all, dreams really do come true. Inspired by Disney's Beauty and the Beast (1991) with an updated and sophisticated fashion sense.
Material: Resin, Calcium Carbonate
- Dimensions: 20cm H x 11.5cm W x 14.5cm L
- Presentation: Branded giftbox
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Figure #Sculpture
(028399219056)
| SKU | 028399219056 |
| Model # | 6005686 |
| Barcode # | 028399219056 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997