Disney Showcase Couture de Force Figurine 26cm Beauty and Beast, Whitehill 6006277
Disney Showcase Figurine Beauty and Beast Couture de Force 26cm
A tale as old as time, Belle and her Beast share a knowing glance mid-waltz, both assured there is something there that wasn't there before. Expertly painted and hand crafted, this figure is a true statement piece in any Beauty and the Beast Collection.
Materials: Polyresin, Crystal, Calcium Carbonate
- Dimensions: 26cm H x 16.5cm W x 19cm L
- Presentation: Branded giftbox
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Figure #Sculpture
(028399271337)
| SKU | 028399271337 |
| Model # | 6006277 |
| Barcode # | 028399271337 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997