Disney Showcase Figurine 23cm Robin Hood & Maid Marian, Whitehill 6010726
$92.99
RRP $279.99
SAVE 67%
SOLD OUT
Disney Showcase Robin Hood & Maid Marian Figurine
Robin Hood
Robin Hood & Maid Marian share an embrace in this highly detailed, hand-painted figurine from the Disney Showcase Collection. Extra detailing in their costumes and use of faux gems and metallic paint makes this piece a must for any Disney collector.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 23cm H x 8cm W x 15cm L
- Presentation: In branded gift box
(028399318940)
| SKU | 028399318940 |
| Model # | 6010726 |
| Barcode # | 028399318940 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997