Disney Showcase Couture de Force Figurine Snow White 20cm 6007186 Enesco
$76.99
RRP $165.00
SAVE 53%
Only 2 left
Disney Showcase Couture de Force Figurine Snow White 20cm 6007186 Enesco
Disney Showcase - 20cm/8" Snow White Couture de Force
Snow White & the Seven Dwarfs
Snow White with her skin fair as snow and lips red as apples follows the wind on a new adventure fit for a princess. Hand-crafted and hand-painted, her iconic outfit shimmers in yellow satins and dark wool felts plussed with red faux gem stones.
- Materials: Polyresin, Calcium Carbonate
- Dimensions: 20cm H x 12cm W x 12.5cm L / 8"H x 4.7"W x 4.9"L
- Presentation: Branded giftbox
SPECIFICATIONS
| SKU | 6007186 |
| Barcode # | 0028399271467 |
| Brand | Disney Showcase |
| Unit Of Measure | Each |
| Product Type | Figurines |
| Size | 20cm H x 12cm W x 12.5cm L |
(028399271467)
| SKU | 028399271467 |
| Model # | 6007186 |
| Barcode # | 028399271467 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.125m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997