Premium Mug Disney Snow White, Disney 100 Anniversary JAS-WDI1977
Disney Snow White, Disney 100 Anniversary Premium Mug
Premium ceramic mug with with silver inner and Disney 100 logo on the inside rim. Finished with a silver electroplated handle and rim, and an all over decal print with quote, character illustration and character logo. As a finishing touch, the mug is decorated with electroplated star details in silver.
Features
- Caption reads: Be true to yourself
- Makes a wonderful gift for any Snow White fan
Specifications
- Material: Ceramic
- Size (L x W x H): 12 x 9 x 9cm
Official commemorative Merchandise for the Disney 100 Years of Wonder Celebration. Supplied by Jasnor Australia.
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(5017224986763)
| SKU | 5017224986763 |
| Model # | WDI1977 |
| Barcode # | 5017224986763 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997