Disney Money Bank 20cm WINNIE THE POOH, JAS-WDI2112
DISNEY MONEY BANK: WINNIE THE POOH
Crafted from durable resin, this money bank captures the heartwarming image of Winnie the Pooh seated, licking his lips with his left hand deep in a honey jar. The attention to detail is meticulous, showcasing the adorable nature of this beloved character. An ideal purchase for those who hold a special place in their hearts for Winnie the Pooh and his friends.
Features
- The money slot located on back of Pooh
- Easy-to-remove rubber plug on the base
- Crafted from durable resin
- Perfect gift for Disney fans
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions (L x W x H): 17 x 13 x 20cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(5063322042917)
| SKU | 5063322042917 |
| Model # | WDI2112 |
| Barcode # | 5063322042917 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997