Disney Money Bank 15cm CINDERELLA, JAS-WDI2109
DISNEY MONEY BANK: CINDERELLA
Immerse customers into a world of enchantment with our Disney Cinderella Money Bank. Crafted from durable resin, the money bank captures a delightful moment with Cinderella seated, her iconic blue ball gown elegantly spread out around her. This enchanting money bank is a perfect gift for any Disney fan or collector.
Features
- The money slot located on back of dress
- Easy-to-remove rubber plug on the base
- Crafted from durable resin
- Perfect gift for Disney fans
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions (L x W x H): 18 x 18 x 15cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(5063322042887)
| SKU | 5063322042887 |
| Model # | WDI2109 |
| Barcode # | 5063322042887 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.180m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997