Disney Home Teapot 1.25L Mickey Mono, Whitehill A30829
Disney Home Mickey Mono Teapot
Bring the magic and wonder of Disney to your everyday living with our brand-new Disney Home collection. This stunning Mickey Mouse teapot will add fun and joy to any afternoon tea setting. This stoneware teapot has a capacity of 1250mL and is hand wash only. Makes the perfect gift or self-purchase that complements every interior style. Matching mugs also available.
Specifications
- Material: Stoneware
- Dimensions: 12cm H
- Capacity: 1250mL
- Presentation: Branded, eco-friendly gift box.
- Product Care: Hand wash only
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(720322308294)
| SKU | 720322308294 |
| Model # | A30829 |
| Barcode # | 720322308294 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997