Disney Home Photo Frame 5x7 Mickey Mouse Shapes Ceramic WDI940
Disney Mickey Ceramic Photo Frame
This eye-catching frame is a wonderful gift for Disney fans which offers an attractive means of displaying treasured photographs around the home. The ceramic frame features a patterned, Mickey Mouse head design upon its white colouring. It is finished with luxury black velveteen to the rear and is designed for portrait display using the attached strut.
Features
- Modern home decor piece
- Suitable for 5 x 7" (13 x 18cm) photo
- Patterned Mickey Mouse head design
- Finished with luxury black velveteen
- Includes a strut for portrait display
Specifications
- Material: Ceramic
- Product Size (L x W x H): 19 x 2 x 25cm
- Packaging Size (L x W x H): 27 x 4 x 20cm
- Weight: 0.4kg
(5017224970489)
| SKU | 5017224970489 |
| Model # | WDI940 |
| Barcode # | 5017224970489 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997