Disney Home Mugs 300mL Mickey Mono Set of 2, Whitehill A30841
Disney Home Mickey Mono Set of 2 Mugs
Escape and unwind with these Disney Mono Mugs featuring the True Original, Mickey Mouse. With a set of two designs Tea-time couldn't be more magical. These stoneware mugs are dishwasher safe, have a capacity of 300mL and are presented in a branded kraft giftbox. Matching teapot also available.
Specifications
- Material: Stoneware
- Dimensions: 8cm H
- Capacity: 300mL
- Presentation: Branded kraft gift box
- Product Care: Dishwasher safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(720322308416)
| SKU | 720322308416 |
| Model # | A30841 |
| Barcode # | 720322308416 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997