Disney Home Door Stop 10cm Donald Duck, Jasnor WDI2102
Disney Home Donald Duck Door Stop
Crafted from durable resin, the doorstop features the iconic Donald Duck in a comical and endearing pose.This item is a conversation starter and a delightful accent for any Disney enthusiast's home. Whether you're a collector or simply appreciate the charm of Disney characters, this is a must-have.
Features
- Officially licensed Disney merchandise
- 3D moulded door stop
- The perfect gift for a Disney fan
- Presented in a branded gift box
Specifications
- Material: Resin
- Product Size (L x W x H): 18 x 10 x 10cm
- Weight: 0.6kg
#Collect #Gift #Home #Living #Indoor #Decor
(5063322042825)
| SKU | 5063322042825 |
| Model # | WDI2102 |
| Barcode # | 5063322042825 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997