Disney Home Cream Jug 230mL Mickey Mono, Whitehill A30830
$23.99
RRP $51.99
SAVE 54%
Only 2 left
Disney Home Mickey Mono Cream Jug
Add a touch of elegance to your afternoon tea or everyday living with this Mickey Mouse cream jug. This stoneware jug has a capacity of 230ml and is dishwasher safe. Makes the perfect gift or self-purchase that complements every interior style.
Specifications
- Material: Stoneware
- Dimensions: 230mL, 9.5cm H
- Presented in branded eco-friendly gift box
- Product Care: Dishwasher safe
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(720322308300)
| SKU | 720322308300 |
| Model # | A30830 |
| Barcode # | 720322308300 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.095m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997