Disney Figurine 12.5cm The Little Mermaid Ariel Dream Big JAS-WDI583
Disney Ariel Dream Big Figurine
Make every moment magical with Disney. This figurine has been beautifully hand-painted with intricate detailing on Ariel's green tail. Ariel is featured sitting on a rock, gazing up into the sky in deep thought.
Features
- Caption featured on the base of figurine reads 'Dream Big'
- A unique gift for an avid Disney fan
- Official Disney licensed product
- Presented in a branded gift box
Specifications
- Material: Resin
- Product Size (L x W x H): 13.5 x 6.5 x 12.5cm
- Weight: 0.7kg
#Collect #Display #Gift #Home D
(5017224844513)
| SKU | 5017224844513 |
| Model # | WDI583 |
| Barcode # | 5017224844513 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.135m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997