Disney Enchanting Money Bank 13cm Friends for Life 101 Dalmatians, Whitehill A29931
$35.99
RRP $78.99
SAVE 54%
SOLD OUT
Enchanting Disney Friends for Life 101 Dalmatians Money Bank
Start saving with Disney's favourite spotted friends. These two cute puppies from the classic 101 Dalmatians will definitely be a friend to any collector, young and old. This beautiful ceramic money bank is only available from the Enchanting Disney Collection.
Details
- Dimensions (L x W x H): 16 x 12 x 13cm
- Material: Ceramic
- Presentation: Branded gift box
This product is not a toy.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(720322299318)
| SKU | 720322299318 |
| Model # | A29931 |
| Barcode # | 720322299318 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997