Disney Christmas Winnie-The-Pooh Tigger Snow Globe Christmas Wishes JAS-WDXM9485
Disney Christmas Snow Globe Tigger Christmas Wishes
Featuring Tigger wearing a Santa hat and holding a gift, this adorable snow globe is a fun and festive way to spread cheer over the holiday season. Caption reads 'Christmas Wishes' on the front of the base.
Features
- Resin Tigger figure inside snow globe
- Presented in a closed branded gift box
- The perfect gift for a Winnie the Pooh fan
- Caption reads: Christmas Wishes
Specifications
- Material: Glass, Resin
- Dimensions (W x L x H): 8 x 8 x 10cm
Supplied by Jasnor Australia.
(5017224940888)
| SKU | 5017224940888 |
| Model # | WDXM9485 |
| Barcode # | 5017224940888 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997